دسته بندی

دسته بندی

آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ

آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ

آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ

در این قسمت از آموزش فتوشاپ می خواهیم به شما آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ را یاد بدهیم.

فتوشاپ یک برنامه بزرگ و پیچیده است. وقتی تازه کار را شروع می کنید ، احساس می شود انجام کارها خیلی طول می کشد. با این وجود ، چند روش وجود دارد که شما می توانید هم عملکرد فتوشاپ و هم روند کار خود را تسریع کنید:

مرحله۱ : عمکرد فتوشاپ را افزایش دهید.

به Edit> Preferences> Performance بروید .

چگونه سرعت فتوشاپ را افزایش دهیم؟
چگونه سرعت فتوشاپ را افزایش دهیم؟

مرحله۲ : Advanced را انتخاب کنید.

در این مرحله از آموزش فتوشاپ باید گزینه “Use Graphics Processor” را تیک بزنید و در بخش “Advanced Graphics Processor Settings” باید، Advanced را از منوی “Drawing Mode” انتخاب کنید تا فتوشاپ بتواند تا حد امکان از آن استفاده کند.

افزایش سرعت فتوشاپ
افزایش سرعت فتوشاپ

مرحله۳ : انتخاب تنظیمات

در این مرحله از آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ باید تنطیماتی را اعمال نمایید. تنظیمات “History and Cache” اعمال فتوشاپ را در RAM ذخیره می کند. سه دکمه Optimize پیکربندی سیستم شما را در نظر میگیرد ، بنابراین ساده ترین کار انتخاب دکمه ای است که با کار شما مطابقت داشته باشد. اگر می خواهید tinker را انتخاب کنید ، می توانید به صورت دستی “وضعیت تاریخچه”Cache Levels” و “Cache Tile Size” را تنظیم کنید. بالا بردن “Cache Levels” وCache Tile Size ،حرکت و بزرگنمایی را سریعتر می کند ، اما باز کردن آن کندتر خواهد بود. پس از انجام هرگونه تغییر ، باید فتوشاپ را مجدداً راه اندازی کنید تا اثر آن اعمال شود.

آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ
آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ

خب در اینجا به پایان آموزش بالا بردن سرعت فتوشاپ رسیدیم .امیدوارم از این آموزش فتوشاپ  لذت برده باشید. خوشحال میشیم که آموزش های بعدی ما را نیز در وبسایت دنبال نمایید و نظرات و پیشنهادات تان را با ما در میان بگذارید.

آخرین مطالب

ورود به بخش کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

بعد از ثبت درخواست فراموشی رمز لینک رمز جدید به ایمیل شما ارسال میشود.

پوشه Spam یا هرزنامه ایمیل را بررسی نمایید.

اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.