بهترین وبلاگ های طراحی گرافیک

بهترین وبلاگ های طراحی گرافیک

بهترین وبلاگ های طراحی گرافیک

"<yoastmark

معرفی بهترین وبلاگ های طراحی گرافیک به زبان انگلیسی جهت آموزش و استفاده از مقالات طراحی گرافیک در زمینه های مختلف.به طور خلاصه، شما برای گرفتن الهام تازه و حس جدید نیاز به منابع جدید و بهتری دارید. بنابراین ما در حال حاضر برخی از بهترین وبلاگ هایی که در زمینه طراحی گرافیک فعالیت می کنند و همیشه با ارائه مقالات و مطالب در این خصوص آپدیت هستن را به شما معرفی می کنیم تا از الهام بخشیدن به طراحی گرافیک هوشمند کرده باشیم.

Mirador

میادور توسط Say What Studio، یک طراح گرافیک در پاریس ساخته شده است. آنها بهترین کارهای الهام بخش را در آنجا انجام می دهند و از طریق این مجموعه پروژه ها خود را به اشتراک می گذارند.

 

Made by Folk

Folk در سال 2007 توسط FormFiftyFive  که یک گروه از طراحان, تصویرگران, برنامه نویسان بود برای جمع آوری و به اشتراک گذاشتن بهترین پروژه ها و نمونه کارهای سراسر جهان تاسیس شد. این وبسایت در حال حاظر یک نمایشگاه جهانی بی نظیر از کارهای خلاقانه, برای طراحانی که مایل به دیدن طراحی ها و الهام گرفتن از نمونه کارها هستن بسیار مناسب است.

 

Abduzeedo

Abduzeedo مجموعه ای از اشتراک گذاری مقالات در مورد معماری، طراحی، عکاسی و UX است. فایو ساسو، طراح برزیلی طراح سه بعدی حرفه ای در سال 2006 این وبسایت را راه اندازی کرد.

 

Design Week

در سال 1986، هفته طراحی، مجله طراحی پیشرو در انگلستان تا سال 2011 در حال فعالیت بود،از آن سال به بعد این هفته نامه بصورت آنلاین شروع به فعالیت نمود و با بالا بردن کیفیت اخبار و فعالیت در زمینه های مختلف گرافیک و برندینگ دیجیتال کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان جذب این وب سایت شدند.

 

Create by Adobe

مجله Adobe توسط شرکت Adobe برای علاقه مندان به عکاسی, تصویر گری , طراحی گرافیک و وب ایجاد شده است.

آخرین مطالب
ورود یا ثبت نام