سربرگ لایه باز

سربرگ – نمونه سربرگ – نمونه سربرگ شرکت –  سربرگ اداری – سربرگ لایه باز – سربرگ به انگلیسی – سربرگ وکالت – سربرگ وکیل – سربرگ در ورد – سربرگ دانشگاه آزاد – سربرگ اداری به انگلیسی – سربرگ اداری PSD- سربرگ املاک – سربرگ لایه باز فا رسی – سربرگ لایه باز اداری – خرید سربرگ لایه باز شرکت – قالب سربرگ لایه باز – دانلود سربرگ لایه باز فتوشاپ – سربرگ لایه باز فارسی – نمونه سربرگ لایه باز – دانلود سربرگ – سربرگ شرکت – طرح سربرگ – طراحی سربرگ – دانلود نمونه سربرگ – سربرگ آماده – طراحی سربرگ شرکت – سربرگ نامه اداری – نمونه سربرگ اداری – سر برگ – نمونه سربرگ لایه باز word – سربرگ با فرمت word ورد

سربرگ لایه باز

سربرگ لایه باز با فرمت PSD طراحی شده به صورت تک رو در سایز A4.

سربرگ اداری جهت استفاده برای شرکت هایی که نامه نگاری انجام می دهند و نیاز به یک طرح سربرگ لایه باز شیک دارند تا بتوانند کارهای نامه نگاری شرکت خود را در قالب آماده سربرگ انجام دهند.

پس از دانلود سربرگ لایه باز شما می توانید اطلاعات تماس خود را جایگزین کنید اطلاعات موجود روی سربرگ کنید.

سربرگ اداری لایه باز
سربرگ لایه باز

سربرگ اداری لایه باز با فرمت PSD با قابلیت ویرایش توسط نرم افزار فتوشاپ بصورت کاملا لایه باز در سایز A4 طراحی شده است.

شما با خرید سربرگ اداری می توانید اطلاعات تماس و آدرس شرکت خود را روی سربرگ قرار داده در امور مکاتبات شرکت و اداره از آن استفاده کنید.

سربرگ اداری از نظر چاپی و ابعاد کاملا استاندارد طراحی شده است و بعد چاپ طرح سربرگ شما دچار افت کیفیت نخواهد شد.

نمونه سربرگ لایه باز
سربرگ اداری

نمونه سربرگ اداری با ترکیب رنگی بسیار زیبا طراحی شده با مد رنگی cmyk و رزولیشن 300 آماده چاپ جهت استفاده در امور اداری شرکت.

در نظر داشته باشید پس از خرید نمونه سربرگ اداری شما می توانید رنگ سربرگ را با توجه به تم رنگی شرکت و یا اداره خود تنظیم کنید و آنطور که تمایل دارید لایه های آنرا ویرایش کنید.

در این وبسایت نمونه سربرگ اداری زیادی جهت انتخاب شما قرار داده ایم تا شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت جی طرح بتوانید استفاده لازم را ببرید

دانلود سربرگ لایه باز
نمونه سربرگ اداری

دانلود نمونه سربرگ یکی دیگر از نمونه سربرگ های سایت گرافیکی جی طرح می باشد که تصویر آنرا در اینجا مشاهده می کنید. این نمونه سربرگ کاملا لایه باز است و قابلیت ویرایش توسط نرم افزار فتوشاپ را دارد.

فرمت ارائه شده PSD و در دو سایز A4 و A5 ارائه شده است. شما می توانید پس از خرید سربرگ را در اداره یا شرکت خود استفاده کنید. کار ویرایش و شخصی سازی آن بسیار ساده و آسان است و در کسری از ثانیه می توانید اطلاعات مورد نظر خود را جاگذاری کنید. امیدواریم این طرح مورد پسند کاربران محترم قرار گرفته باشد.

سربرگ لایه باز فارسی
دانلود نمونه سربرگ

طراحی سربرگ شرکت ممکن است زمانبر و پر هزینه باشد در این بخش از سایت جی طرح ما برای شما قالب آماده سربرگ از طراحی سربرگ شرکت را قرار دادیم تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد نداشته باشد علاوه بر آن زمان با ارزش خود را از دست ندهید کافیست با پرداخت هزینه ای ناچیز نمونه طراحی سربرگ شرکت را از سایت دانلود کرده و اطلاعات روی سربرگ را مطابق با اطلاعات شرکت ویرایش کنید.

همچین شما میتوانید لوگو رنگ بندی موجود در سربرگ را نیز ویرایش کنید. در طراحی سربرگ سعی شده از رنگ های سنگین و رسمی استفاده شود به همین جهت این سربرگ برای شرکت ها در هر زمینه ای قابل استفاده می باشد.

نمونه سربرگ شرکت
طراحی سربرگ شرکت