منو

کارت ویزیت لایه باز

کارت ویزیت لایه باز با فرمت PSD کاملا ایرانی با طراحی بسیار زیبا و شیک – طراحی تراکت لایه باز با فرمت PSD مناسب برای امور تبلیغاتی آماده چاپ – طرح لایه باز بنر با کیفیت بالا برای ایام مختلف – سربرگ اداری لایه باز کاملا فارسی با فرمت PSD و word در سایز های A4 , A5 مناسب برای ماکتبات اداری برای مشاغل مختلف – ست داری لایه باز با فرمت PSD با طراحی شیک و منحصربفرد – فایل لایه باز انواع موکاب لایه باز با فرمت PSD مناسب برای طراحان جهت نمایش نمونه کارها

کارت ویزیت لایه باز موبایل با فرمت PSD  قبل استفاده برای موبایل فروشی ها و فروشگاه موبایل و تبلت بصورت کاملا لایه باز

کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایلَ
کارت ویزیت لایه باز موبایل​

کارت ویزیت لایه باز معماری بسیار زیبا و منحصربفرد است. استفاده از ترکیب رنگهای زرد و توسی کار را بسیار سنگین و زیبا جلوه میدهد.

کارت ویزیت معماری کاملا لایه باز است و شما با خرید طرح لایه باز این کارت میتوانید در نرم افزار فتوشاپ آن را باز کرده و اطلاعات مربوط به شغل خود را در آن قرار دهید.

کارت ویزیت بصورت دو طرفه فارسی و انگلیسی طراحی شده و شما میتوانید در یک سمت اطلاعات فارسی و در سمت دیگر اطلاعات انگلیسی را برروی کارت قرار دهید.

طراحی کارت ویزیت معماری
کارت ویزیت لایه باز معماری​

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه لایه باز است و با فرمت PSD در سایت ارائه شده.شما پس از دانلود کارت ویزیت آرایشگاه مردانه می توانید اطلاعات مورد نظر خود را در فایل لایه باز کارت ویزیت جایگذاری کنید

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه مردانه
کارت ویزیت آرایشگاه مردانه لایه باز​

کارت ویزیت آموزش نقاشی لایه باز و با فرمت PSD در نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.

پس از دانلود نمونه کارت ویزیت آموزشگاه نقاشی از حالت فشرده خارج کنید و اقدام به ویرایش لایه های آن کنید.

این کارت ویزیت برای آموزشگاه نقاشی مناسب است.

کارت ویزیت لایه باز آموزشگاه نقاشی با طراحی منحصربفرد آماده چاپ است کافیست پس از دانلود طرح کارت ویزیت را ویرایش کنید و اطلاعات مورد نظر خود را جایگزین آن کنید.

کارت ویزیت آموزشگاه نقاشی
کارت ویزیت آموزش نقاشی​

کارت ویزیت ساختمانی لایه باز مناسب برای شرکت های معماری ساختمانی و مشاورین املاک طراحی شده با فرمت PSD با طراحی لایه باز . این کارت ویزیت بصورت دو طرفه طراحی شده است که شما میتوانید با ویرایش لایه های متنی و تصویری آن اطلاعات کارت ویزیت خود را قرار داده و نمونه کارت ویزیت را برای چاپ ارسال کنید.

طرح لایه باز کارت شرکت ساختمانی
کارت ویزیت ساختمانی لایه باز​

کارت ویزیت موسیقی لایه باز با فرمت PSD بصورت لایه باز مناسب برای گروه های موزیک و دی جی ها و نیز گروه موسیقی و استودیو موسیقی.

طراحی کارت ویزیت موسیقی با نرم افزار فتوشاپ انجام شده یعنی کلیه لایه های متنی و تصویری کارت ویزیت قابل ویرایش است.

طرح لایه باز کارت ویزیت گروه موسیقی
کارت ویزیت موسیقی لایه باز​

کارت ویزیت ماساژ لایه باز طراحی شده است و توسط نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است.

لازم به ذکر می باشد که کارت ویزیت ماساژ با فرمت PSD جهت دانلود برروی وبسایت قرار گرفته است.

این کارت ویزیت مناسب ماساژ و ماساژ درمانی هست و ماساژور هایی که در این زمینه فعالیت می کنند میتوانند با خرید این کارت ویزیت لایه باز و جایگزین کردن اطلاعات خود روی طرح لایه باز کارت ویزیت صاحب یک کارت ویزیت حرفه ای شوند.

طرح لایه باز کارت ویزیت ماساژ
کارت ویزیت ماساژ لایه باز​

کارت ویزیت نمایشگاه ماشین لایه باز با فرمت PSD جهت استفاده برای نمایشگاه اتومبیل , نمایشگاه خودرو طراحی شده است.

نمونه کارت ویزیت به صورت دو طرفه طراحی شده است که شما می توانید پس از خرید کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه اتومبیل اطلاعات مندرج روی کارت ویزیت آماده را به دلخواه خود تغییر دهید.

کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه اتومبیل
کارت ویزیت نمایشگاه ماشین لایه باز

کارت ویزیت کاشت ناخن لایه باز مناسب برای سالن کاشت ناخن و مژه و همچنین سالن زیبایی و آرایشگاه.

کارت ویزیت لایه باز کاشتن ناخن توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است و با فرمت psd رو وب سایت قرار گرفته تا شما هموطنان عزیز پس از دانلود کارت ویزیت کاشتن ناخن بتوانید اطلاعات تماس خود را روی کارت ویزیت قرار دهید.

طرح لایه باز کارت ویزیت کاشت ناخن
کارت ویزیت کاشت ناخن لایه باز