کارت ویزیت شیرینی فروشی لایه باز


در حال بارگذاری
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
PSD
6.42MB
دوطرفه
۵,۰۰۰ تومان
خرید

کارت ویزیت شیرینی فروشی لایه باز

کارت ویزیت شیرینی فروشی لایه باز مناسب برای فروشگاه شیرینی فروشی , قنادی ها , کیک و شیرینی سرا ها و نیز خانم هایی که تولید شیرینی خانگی دارند.

طراحی دو طرفه و زیبای کارت ویزیت باعث شده تا محبوبیت زیادی بین کارت ویزیت ها نصیب خود کند.

طراحی کارت ویزیت شیرینی فروشی با رنگ بندی صورتی و سفید باعث زیبا شدن کارت ویزیت شده است.

نمونه کارت ویزیت که در تصویر مشاهده می کنید نتیجه ساعت ها تلاش تیم طراحی گرافیک جی طرح است که اکنون با بهترین کیفیت و رنگ بندی بسیار عالی و جذاب با نازلترین قیمت در اختیار شما هموطنان عزیز قرار بگیرد.

در وب سایت های مختلف حتما به دنبال دانلود کارت ویزیت برای شیرینی فروشی بوده اید و شاید تا کنون چنین کارت ویزیت زیبایی به چشم شما نخورده باشد فرصت مناسبی است تا با خرید طرح لایه باز کارت ویزیت صاحب یک کارت ویزیت حرفه ای و زیبا شوید.

کارت ویزیت شیرینی فروشی لایه باز است یعنی کلیه لایه های متنی وتصویری آن با نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش است و شما می توانید پس دانلود طرح کارت ویزیت کلیه اطلاعات آن را ویرایش کرده و اطلاعات دلخواه خود را جایگزین کنید.

در نظر داشته باشید فرمت کارت ویزیت psd است و شما می توانید با خیال راحت دسترسی کامل به کلیه لایه ها داشته باشید.

بجای هزینه های سنگین برای طراحی از کارت ویزیت آماده استفاده کنید زیرا هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی می شود و در کوتاه ترین زمان می توانید کارت ویزیت زیبایی داشته باشید.

اگر صاحب یک شیرینی سرا هستید و به دنبال یک کارت ویزیت حرفه ای برای شیرینی سرا خود میگردید این کارت ویزیت برای شما که مشکل پسند هستید طراحی شده است.

به منظور کاهش حجم فایل ها و نیز جلو گیری از افت کیفیت طرح ها کلیه فایل فشرده شده اند و با پسوند zip در سایت قرار گرفته اند. پس از دانلود لطفا از حالت فشرده خارج کنید

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • کلیه فایل ها جهت کاهش حجم با فرمت Zip ارائه شده اند
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.