کارت ویزیت داروخانه لایه باز


در حال بارگذاری
۱۹ اسفند ۱۳۹۶
PSD
15.17MB
دوطرفه
۴,۰۰۰ تومان
خرید

کارت ویزیت داروخانه لایه باز

کارت ویزیت داروخانه لایه باز مناسب برای داروخانه ها و کلیه خدمات پزشکی طراحی شده توسط وبسایت جی طرح ارائه دهنده خدمات طراحی گرافیک.

طراحی کارت ویزیت داروخانه لایه باز بصورت دو طرفه با طراحی منحصربفرد و کیفیت بسیار بالا آماده چاپ می باشد کافیست پس از خرید و دانلود کارت ویزیت لایه باز کلیه اطلاعات مندرج روی کارت ویزیت را ویرایش کرده و اطلاعات خود را جایگزین طرح مورد نظر کنید.

قیمت طراحی کارت ویزیت شاید برای همه بصرفه نباشد ما در این وبسایت طراحی کارت ویزیت ها در مشاغل مختلف را انجام داده و در وبسایت قرار می دهیم تا شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد نداشته باشید طرح لایه باز کارت ویزیت را با هزینه بسیار ناچیز خریداری می کنید و در کمترین زمان صاحب یک کارت ویزیت حرفه ای می شوید.

اگر دنبال یک کارت ویزیت خاص برای داروخانه خود می گردید بهترین فرصت است تا از این کارت ویزیت زیبا استفاده کرده و اطلاعات مورد نظر را جایگزین کنید .

کارت ویزیت لایه باز است وکلیه لایه های متنی و تصویری آن قابل ویرایش است. پس از دانلود کارت ویزیت می توانید توسط نرم افزار فتوشاپ فایل های مورد نظر را ویرایش کنید.

طراحی دو طرفه کارت ویزیت داروخانه لایه باز بسیار زیبا است در سمت جلو کارت ویزیت از لوگو داروخانه به همراه نام داروخانه و نام پزشک استفاده شده است. همچنین در زیر کارت ویزیت ۳ خط به عنوان تگ لاین در نظر گرفته شده تا شما خدمات مورد نظر خود را جایگزین کنید.

همچنین از تصویر قرص جهت زیباتر شدن کارت ویزیت در سمت چپ استفاده شده است.

در سمت دیگر کارت ویزیت داروخانه لایه باز نام داروخانه و پزشک بصورت لاتین درج شده است همچنین در زیر می توانید اطلاعات تماس خود را درج کنید.

فرمت کارت ویزیت PSD است و با مد cmyk و با رزولیشن ۳۰۰ dpi طراحی شده است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • کلیه فایل ها جهت کاهش حجم با فرمت Zip ارائه شده اند
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.