5/5

کارت ویزیت داروخانه لایه باز

  • لینک دانلود بعد از پرداخت فعال می شود.
  • فایل ها جهت کاهش حجم با فرمت Zip ارائه شده اند.
  • اگر موفق به دانلود فایل نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی لایه های متنی و تصویری قابلیت ویرایش دارند.
  • هیچ گونه خدمات آموزش از طرف سایت ارائه نمی گردد.
  • جهت ویرایش طرح در تلگرام پشتیبانی پیام بگذارید.
  • برای دانلود ارزانتر میتوانید اشتراک تهیه کنید.
کارت ویزیت داروخانه لایه باز
طرح های مشابه

کارت ویزیت داروخانه لایه باز

کارت ویزیت داروخانه لایه باز مناسب برای داروخانه ها و کلیه خدمات پزشکی طراحی شده توسط وبسایت جی طرح ارائه دهنده خدمات طراحی گرافیک.

طراحی کارت ویزیت داروخانه لایه باز بصورت دو طرفه با طراحی منحصربفرد و کیفیت بسیار بالا آماده چاپ می باشد کافیست پس از خرید و دانلود کارت ویزیت لایه باز کلیه اطلاعات مندرج روی کارت ویزیت را ویرایش کرده و اطلاعات خود را جایگزین طرح مورد نظر کنید.

قیمت طراحی کارت ویزیت شاید برای همه بصرفه نباشد ما در این وبسایت طراحی کارت ویزیت ها در مشاغل مختلف را انجام داده و در وبسایت قرار می دهیم تا شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد نداشته باشید طرح لایه باز کارت ویزیت را با هزینه بسیار ناچیز خریداری می کنید و در کمترین زمان صاحب یک کارت ویزیت حرفه ای می شوید.

اگر دنبال یک کارت ویزیت خاص برای داروخانه خود می گردید بهترین فرصت است تا از این کارت ویزیت زیبا استفاده کرده و اطلاعات مورد نظر را جایگزین کنید .

کارت ویزیت لایه باز است وکلیه لایه های متنی و تصویری آن قابل ویرایش است. پس از دانلود کارت ویزیت می توانید توسط نرم افزار فتوشاپ فایل های مورد نظر را ویرایش کنید.

طراحی دو طرفه کارت ویزیت داروخانه لایه باز بسیار زیبا است در سمت جلو کارت ویزیت از لوگو داروخانه به همراه نام داروخانه و نام پزشک استفاده شده است. همچنین در زیر کارت ویزیت 3 خط به عنوان تگ لاین در نظر گرفته شده تا شما خدمات مورد نظر خود را جایگزین کنید.

همچنین از تصویر قرص جهت زیباتر شدن کارت ویزیت در سمت چپ استفاده شده است.

در سمت دیگر کارت ویزیت داروخانه لایه باز نام داروخانه و پزشک بصورت لاتین درج شده است همچنین در زیر می توانید اطلاعات تماس خود را درج کنید.

فرمت کارت ویزیت PSD است و با مد cmyk و با رزولیشن 300 dpi طراحی شده است.

‫0/5 ‫(0 نظر)
ورود به بخش کاربری