5/5

نمونه کارت ویزیت لوازم خانگی

  • لینک دانلود بعد از پرداخت فعال می شود.
  • فایل ها جهت کاهش حجم با فرمت Zip ارائه شده اند.
  • اگر موفق به دانلود فایل نشدید با ما تماس بگیرید.
  • تمامی لایه های متنی و تصویری قابلیت ویرایش دارند.
  • هیچ گونه خدمات آموزش از طرف سایت ارائه نمی گردد.
  • جهت ویرایش طرح در تلگرام پشتیبانی پیام بگذارید.
  • برای دانلود ارزانتر میتوانید اشتراک تهیه کنید.
نمونه کارت ویزیت لوازم خانگی
طرح های مشابه

نمونه کارت ویزیت لوازم خانگی

نمونه کارت ویزیت لوازم خانگی برای فروشگاه لوازم خانگی , فروشگاه چینی و بلوریجات , فروشگاه لوازم کادوئی , تعمیرات لوازم خانگی و کلیه مشاغلی که با این شاخه در ارتباط هستند مناسب است.

رنگبندی زیبا و استفاده از تصاویر لوازم خانگی به کارت ویزیت جلوه زیبایی بخشیده است.

طراحی کارت ویزیت لوازم خانگی بصورت 2 طرفه توسط تیم طراحی گرافیک جی طرح انجام شده است.

در یک سمت کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی نام فروشگاه , چند خط متن برای درج خدمات ارائه شده توسط شما و همچنین از تصاویر لوازم خانگی مانند یخچال, تلویزیون, ماشین لباسشویی و کولر برای نمایش فعالیت فروشگاه درج شده است.

همچنین در پشت کارت ویزیت از یک لوگو لوازم خانگی زیبا استفاده شده است که در کنار آن نام فروشگاه لوازم خانگی بصورت لاتین و در زیر مجدد از تصاویر لوازم خانگی به رنگ استیل جهت زیبا تر کردن کارت ویزیت استفاده شده است.

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت لوازم خانگی به راحتی پس از خرید قابل انجام است. کافیست بر روی دکمه خرید کارت ویزیت کلیک کرده و به بخش درج اطلاع منتقل می شوید سپس با درج اطلاعات خود و پرداخت می توانید خرید کارت ویزیت لایه باز را انجام دهید.

طرح لایه باز لوازم خانگی پس از خرید برای شما نمایان می شود و با کلیک بر روی دکمه دانلود می توانید کارت ویزیت فروشگاه لوازم خانگی را دانلود کنید.

کارت ویزیت لایه باز مزایای زیادی دارد شما با خرید طرح کارت ویزیت از صرف زمان طولانی برای طراحی کارت ویزیت جلوگیری می کنید و همچنین نیازی به پرداخت هزینه های زیاد تعرفه طراحی گرافیک ندارید.

فرمت کارت ویزیت psd است و با نرم افزار قدرتمند فتوشاپ قابل ویرایش است.

اگر فروشگاه لوازم کادوئی و یا فروشگاه لوازم آشپزخانه دارید فرصت مناسبی است تا با خرید کارت ویزیت حرفه ای صاحب یک کارت ویزیت زیبا شوید.

طراحی کارت ویزیت با کیفیت 300dpi و در ابعاد 6*9 و همچنین با مد رنگی cmyk طراحی شده است تا شما عزیزان پس از دانلود نیاز به تغییر این اطلاعات نداشته باشید.

‫4/5 ‫(1 نظر)
ورود یا ثبت نام